Хлебные крошки

Новини

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!

22.05.2019

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!
Дорогі наші Партнери!
З радістю повідомляємо Вам, що 21 травня 2019 року інститут VDE надав нашій компанії право нанесення маркування VDE Cable Mark!
Право нанесення маркування VDE Cable Mark на продукцію можливо тільки після отримання позитивних результатів перевірки функціонування системи управління якістю та позитивних результатів випробувань зразків кабельної продукції, відповідно до чинних гармонізованих європейських стандартів і / або національних стандартів Німеччини.
VDE - це асоціація фахівців електричних, електронних та інформаційних технологій, одна з найбільших технічних і наукових асоціацій в Європі, членами якої є понад 36000 фахівців різних галузей науки і техніки. Кабелі й проводи, які вироблені згідно з приписами союзу німецьких електротехніків, користуються довірою у покупців не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Знак VDE для європейського споживача розглядається як символ «електротехнічного якості».
Тепер наш кабель, марки NYY буде маркуватися знаком VDE Cable Маrk. Наявність знака VDE - це не порожня формальність, це документальне підтвердження відповідності продукції яка виробляється найвищим стандартам якості і гарантія відповідності продукції вимогам Міжнародних Законів про безпеку виробів, міцності і захисту навколишнього середовища.
Ми гарантуємо Вам Європейська якість за Українським цінами!

Сертифікат Ви можете подивитися тут.

ЗЗЦМ ТМ «Electro Cable Group» візьме участь в XXIII Міжнародній виставці ElcomUkraine 2019. Запрошуємо відвідати наш стенд B821!

25.03.2019

ЗЗЦМ ТМ «Electro Cable Group» візьме участь в XXIII Міжнародній виставці ElcomUkraine 2019. Запрошуємо відвідати наш стенд B821!
Дорогі наші Партнери!
Будемо раді бачити Вас на нашому стенді Запорізького заводу кольорових металів ТМ «Electro Cable Group» № B821 на головній електротехнічної виставці України - ElcomUkraine 2019.
Виставка пройде з 09 по 12 квітня 2019 року в новому павільйоні «Київ Експо Плаза - на Житомирській трасі, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1».
На стенді Ви зможете ознайомитися з максимально повним асортиментом високоякісної продукції Запорізького заводу кольорових металів і знайти оптимальне рішення для Ваших потреб.
Також, в рамках виставки 10 квітня о 14:00 і 11 квітня в 11:00, нами буде проводитися семінар на тему: «Якість кабельно-провідникової продукції. Європейські аналоги вітчизняного кабелю» (конференц-зал № 3).

Запрошення на виставку для участі у виставці Ви зможете завантажити тут, або, скажіть нам - і ми замовимо Вам VIP-бейдж.

Звертаємо Вашу увагу, що виставка переїхала за місто! Але дістатися дуже просто:
транспортом: 20 хв. від метро "Житомирська" на безкоштовному маршрутному автобусі - (розклад на сайті виставки), автобуси курсують кожні 15 хв. з 8:30.
Автомобілем: 30 км від Києва по Житомирській трасі.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд і семінар! Будемо раді нашій зустрічі!
ЗЗКМ (Electro Cable Group) п'ятий рік поспіль взяв участь у виставці Middle East Electricity 2019.

14.03.2019

ЗЗКМ (Electro Cable Group) п'ятий рік поспіль взяв участь у виставці Middle East Electricity 2019.
Middle East Electricity 2019 - 44-а Міжнародна енергетична і електротехнічна виставка в цьому році проходила з 05 березня по 07 березня. У виставці, п'ятий рік поспіль, вже традиційно взяла участь компанія Запорізький завод кольорових металів (ТМ Electro Cable Group).
В експозиціях виставки MEE були представлені понад 400 секторів електротехнічної та енергетичної продукції 5 основних напрямків: електрогенеруючого, освітлювального - електротехнічного та енергозберігаючого - поновлюваних джерел енергії, атомної енергетики і водних технологій.
Цього року наш стенд кабельно-провідникової продукції Electro Cable Group відвідало понад 160 осіб. Участь у виставці дозволило нам не лише ознайомитися з тенденціями електротехнічної продукції в усьому світі, встановити нові ділові контакти, а також прямо на виставці укласти першу угоду і здійснити продаж нашої продукції.
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці в наступному 2020 році!

ТОВ «ЗЗЦМ» отримав Сертифікат ISO 9001:2015!

20.08.2018

ТОВ «ЗЗЦМ» отримав Сертифікат ISO 9001:2015!
Дорогі наші Партнери! 
З гордістю хочемо повідомити Вам про досягнення чергового етапу в розвитку нашого підприємства!
Запорізький завод кольорових металів успішно пройшов сертифікацію відповідності системи менеджменту якості підприємства вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 і 13 серпня 2018 року отримав відповідний Сертифікат.
Сертифікацію виконав світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації - «Bureau Veritas Certification Holding SAS-UK Branch».
Як стверджує генеральний директор «Bureau Veritas» Дідьє Мішо-Даніель - їх Сертифікат приносить впевненість в світі ризиків!
А наша впевненість - це і впевненість наших Партнерів!
Фото Сертифікату http://zzcm.com.ua/ua/media
Вітаємо зі святом Великодня!

08.04.2018

Вітаємо зі святом Великодня!
Шановні наші Партнери!
Від щирого серця вітаємо Вас з Великоднем!
Нехай Ваші оселі будуть сповнені теплом та радістю,
В сім’ях панує благополуччя та гармонія,
А в душах віра та любов.
Миру Вам та процвітання!