Хлебные крошки

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!

22.05.2019

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!
Дорогі наші Партнери!
З радістю повідомляємо Вам, що 21 травня 2019 року інститут VDE надав нашій компанії право нанесення маркування VDE Cable Mark!
Право нанесення маркування VDE Cable Mark на продукцію можливо тільки після отримання позитивних результатів перевірки функціонування системи управління якістю та позитивних результатів випробувань зразків кабельної продукції, відповідно до чинних гармонізованих європейських стандартів і / або національних стандартах Німеччини.
VDE - це асоціація фахівців електричних, електронних та інформаційних технологій, одна з найбільших технічних і наукових асоціацій в Європі, членами якої є понад 36000 фахівців різних галузей науки і техніки. Кабелі й проводи, які вироблені згідно з приписами союзу німецьких електротехніків, користуються довірою у покупців не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Знак VDE для європейського споживача розглядається як символ «електротехнічного якості».
Тепер наш кабель, марки NYY буде маркуватися знаком VDE Cable Маrk. Наявність знака VDE - це не порожня формальність, це документальне підтвердження відповідності продукції яка виробляється найвищим стандартам якості і гарантія відповідності продукції вимогам Міжнародних Законів про безпеку виробів, міцності і захисту навколишнього середовища.
Ми гарантуємо Вам Європейська якість за Українським цінами!

Сертифікат Ви можете подивитися тут.