Хлебные крошки

ЗЗКМ продовжує зростати. Нова виробнича ділянка.

16.08.2017

ЗЗКМ продовжує зростати. Нова виробнича ділянка.
     Дорогі наші Партнери!
     Постійне зростання і високий рівень задоволеності клієнтів підштовхнув ЗЗКМ до інвестування в нове виробництво, щоб краще справлятися з кількістю замовлень і значним збільшенням бізнес активності.
     У зв'язку з цим, хочемо повідомити Вам, що в серпні наше підприємство запустило новий цех, де встановлено нове обладнання від найбільших Європейських виробників.
     Наша компанія продовжує своє зростання, створюючи цінності і пропонуючи робочі місця. Ринок надає нам нові замовлення, що підвищує впевненість в майбутньому. Майданчик нового цеху налічує 4,1 тис.м2, де створені робочі місця для 32 операторів - на першому етапі модернізації виробництва, а після закінчення проекту, робочі місця будуть створені для 97 операторів. Нова ділянка забезпечена всіма ресурсами, необхідними для виробництва кабелю, тестування і упаковки.
     Інноваційні рішення:
- лазерні лічильники метражу на пакувальних машинах - забезпечують технологічну перевагу виробничого процесу, оскільки лазерні лічильники дають високу точність і надійність вимірювання;
- новітнє високоточне випробувальне обладнання та прилади - це сучасні вимірювальні прилади від найбільшого Європейського виробника, який лідирує на ринку електротехнічного випробувального обладнання. Дане обладнання призначене для вимірювання опору струмопровідних жил кабелів і проводів. Застосування приладів забезпечить оперативне проведення вимірювань з нормованою точністю в діапазоні температур від 0 ° С до + 45 ° С, тобто дозволить з високою точністю проводити випробування нашої кабельно-провідникової продукції.
     Хочемо зазначити ряд переваг, які Ви отримуєте в зв'язку з запуском нашого нового цеху з виробництва кабельно-провідникової продукції:
• Тепер Ваше замовлення кабельно-провідникової продукції Ви зможете отримати набагато швидше, оскільки наявність даного обладнання скоротить терміни виробництва.
• Ваші запити кабельно-провідникової продукції в бухтах перетином до 6 мм.кв будуть виконані в найкоротшій терміни, в повному обсязі і незалежно від сезонності.
• Ви отримаєте можливість купувати кабельно-провідникову продукцію дрібних перетинів на фанерних котушках довжинами по 500 м і 1000 м.
• Ви отримаєте можливість купувати нові види негорючих, безгалогенних кабелів з помірною димоутворювальною спроможністю, такі як: H05Z/K 300/500V, перетином від 0,5 до 1 мм.кв; H05Z1/K 300/500V, перетином від 0,5 до 1 мм.кв .; H07Z/K 450/750V, перетином від 1,5 до 6 мм.кв .; H07Z1/K 450/750V, перетином від 1,5 до 6 мм.кв.
• Завдяки наявності лазерних лічильників метражу, Ви отримуєте продукцію з високою точністю і надійністю виміру.
• Ви можете бути впевнені у високій якості придбаної продукції, оскільки наша кабельно-провідникова продукція випробовується з ще більш високою точністю.

     Ми працюємо для Вас, постійно розвиваємося, створюємо нові робочі місця, змінюємося з урахуванням Ваших побажань, щоб і далі надавати Вам надійну і безпечну кабельно-провідникову продукцію, відповідну Європейським стандартам якості, в найкоротшій терміни і за доступними цінами! Тепер Європейська якість доступна і в Україні!
     Фото нової виробничої ділянки http://zzcm.com.ua/ua/media