Хлебные крошки

Новини

ЗЗЦМ ТМ «Electro Cable Group» візьме участь в XXIII Міжнародній виставці ElcomUkraine 2019. Запрошуємо відвідати наш стенд B821!

25.03.2019

ЗЗЦМ ТМ «Electro Cable Group» візьме участь в XXIII Міжнародній виставці ElcomUkraine 2019. Запрошуємо відвідати наш стенд B821!
Дорогі наші Партнери!
Будемо раді бачити Вас на нашому стенді Запорізького заводу кольорових металів ТМ «Electro Cable Group» № B821 на головній електротехнічної виставці України - ElcomUkraine 2019.
Виставка пройде з 09 по 12 квітня 2019 року в новому павільйоні «Київ Експо Плаза - на Житомирській трасі, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1».
На стенді Ви зможете ознайомитися з максимально повним асортиментом високоякісної продукції Запорізького заводу кольорових металів і знайти оптимальне рішення для Ваших потреб.
Також, в рамках виставки 10 квітня о 14:00 і 11 квітня в 11:00, нами буде проводитися семінар на тему: «Якість кабельно-провідникової продукції. Європейські аналоги вітчизняного кабелю» (конференц-зал № 3).

Запрошення на виставку для участі у виставці Ви зможете завантажити тут, або, скажіть нам - і ми замовимо Вам VIP-бейдж.

Звертаємо Вашу увагу, що виставка переїхала за місто! Але дістатися дуже просто:
транспортом: 20 хв. від метро "Житомирська" на безкоштовному маршрутному автобусі - (розклад на сайті виставки), автобуси курсують кожні 15 хв. з 8:30.
Автомобілем: 30 км від Києва по Житомирській трасі.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд і семінар! Будемо раді нашій зустрічі!
ЗЗКМ (Electro Cable Group) п'ятий рік поспіль взяв участь у виставці Middle East Electricity 2019.

14.03.2019

ЗЗКМ (Electro Cable Group) п'ятий рік поспіль взяв участь у виставці Middle East Electricity 2019.
Middle East Electricity 2019 - 44-а Міжнародна енергетична і електротехнічна виставка в цьому році проходила з 05 березня по 07 березня. У виставці, п'ятий рік поспіль, вже традиційно взяла участь компанія Запорізький завод кольорових металів (ТМ Electro Cable Group).
В експозиціях виставки MEE були представлені понад 400 секторів електротехнічної та енергетичної продукції 5 основних напрямків: електрогенеруючого, освітлювального - електротехнічного та енергозберігаючого - поновлюваних джерел енергії, атомної енергетики і водних технологій.
Цього року наш стенд кабельно-провідникової продукції Electro Cable Group відвідало понад 160 осіб. Участь у виставці дозволило нам не лише ознайомитися з тенденціями електротехнічної продукції в усьому світі, встановити нові ділові контакти, а також прямо на виставці укласти першу угоду і здійснити продаж нашої продукції.
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці в наступному 2020 році!

ТОВ «ЗЗЦМ» отримав Сертифікат ISO 9001:2015!

20.08.2018

ТОВ «ЗЗЦМ» отримав Сертифікат ISO 9001:2015!
Дорогі наші Партнери! 
З гордістю хочемо повідомити Вам про досягнення чергового етапу в розвитку нашого підприємства!
Запорізький завод кольорових металів успішно пройшов сертифікацію відповідності системи менеджменту якості підприємства вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 і 13 серпня 2018 року отримав відповідний Сертифікат.
Сертифікацію виконав світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації - «Bureau Veritas Certification Holding SAS-UK Branch».
Як стверджує генеральний директор «Bureau Veritas» Дідьє Мішо-Даніель - їх Сертифікат приносить впевненість в світі ризиків!
А наша впевненість - це і впевненість наших Партнерів!
Фото Сертифікату http://zzcm.com.ua/ua/media
Сьогодні почав роботу новий цех!

12.04.2018

Сьогодні почав роботу новий цех!

Дорогі наші Партнери!

Як ми і обіцяли раніше, сьогодні 12.04.2018 почав працювати наш новий цех по виробництву безкисневої, високопроводної мідної катанки з найпотужнішою в Україні лінією з виробництва мідної катанки. Запуск нового цеху, де встановлено новітнє європейське обладнання, дозволив створити на виробництві 16 додаткових робочих місць.

Нова лінія вже представила перші результати своєї роботи - на сьогодні було вироблено 200,85 тонн готової продукції.

Нова лінія працює для Вас, оскільки Ви гідні купувати продукцію, відповідну європейській якості!

Фото нового цеху http://zzcm.com.ua/ru/media 

Вітаємо зі святом Великодня!

08.04.2018

Вітаємо зі святом Великодня!
Шановні наші Партнери!
Від щирого серця вітаємо Вас з Великоднем!
Нехай Ваші оселі будуть сповнені теплом та радістю,
В сім’ях панує благополуччя та гармонія,
А в душах віра та любов.
Миру Вам та процвітання!