Хлебные крошки

Новини

Нова етикетка ЗЗКМ

31.05.2021

Нова етикетка ЗЗКМ Шановні друзі та партнери, звертаємо вашу увагу на нову етикетку Запорізького заводу кольорових металів
Спеціальний кабель для сонячних панелей H1Z2Z2-K 1,0 / 1,0 кВ

27.08.2019

Спеціальний кабель для сонячних панелей H1Z2Z2-K 1,0 / 1,0 кВ
Нова розробка фахівців ЗЗКМ!
Спеціальний кабель для сонячних панелей H1Z2Z2-K 1,0 / 1,0 кВ згідно ДСТУ EN 50618:2015 (на відміну від інших виробників, що виготовляють даний кабель по ТУ).
Застосовується:
• для з'єднання фотоелектричних модулів;
• в якості кабелів-подовжувачів для з'єднання окремих модулів з перетворювачем постійного струму в змінний;
• в установках для отримання енергії сонця;
• для монтажу на будівлях фотогальванічних електричних установок.
Кабель для сонячних панелей має спеціальну двошарову ізоляцію, яка захищає його мідні луджені жили від всіх типів впливу навколишнього середовища (дощ, сніг, ультрафіолетове випромінювання, озон, температурні перепади).

Знайомтеся! Кабель Z-FLEX CLASSIС від ЗЗКМ!

17.07.2019

Знайомтеся! Кабель Z-FLEX CLASSIС від ЗЗКМ!
Завдяки своїм властивостям гнучкості та універсальним можливостям застосування кабель Z-FLEX CLASSIС від ЗЗКМ відповідає найсуворішим вимогам, які пред'являються до електротехнічних і механічних характеристик кабелів.
Кабель виготовляється в двох виконаннях: на номінальну напругу 300/500 В та на 600/1000 В, та може використовуватися як контрольний, так і силовий в усіх електричних установках. 
Кабель не поширює горіння. У виконанні на 600/1000 В  є стійким до УФ-променів. Кабель на 300/500 В виконується в ПВХ оболонці сірого кольору, на 600/1000 В – в ПВХ оболонці чорного кольору. Передбачено для застосування в приміщеннях, а так само поза приміщеннями. 
Зручний під час монтажу за рахунок оптимального зовнішнього діаметра. Добре підходить для фіксованого монтажу без навантажень натягу.
Відповідає високим електричним вимогам, робоча напруга 300-500 В, випробувальна напруга 2 кВ; робоча напруга 600-1000 В, випробувальна напруга 4 кВ, що гарантує високу електричну безпеку!
Висока гнучкість кабелю забезпечується за рахунок струмопровідних жил, скручених з мідних тонких дротів, п'ятого класу гнучкості і загального повівного скручування провідників з ізоляцією з ПВХ пластикату.

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!

22.05.2019

ТОВ «ЗЗКМ» отримав Сертифікат VDE!
Дорогі наші Партнери!
З радістю повідомляємо Вам, що 21 травня 2019 року інститут VDE надав нашій компанії право нанесення маркування VDE Cable Mark!
Право нанесення маркування VDE Cable Mark на продукцію можливо тільки після отримання позитивних результатів перевірки функціонування системи управління якістю та позитивних результатів випробувань зразків кабельної продукції, відповідно до чинних гармонізованих європейських стандартів і / або національних стандартів Німеччини.
VDE - це асоціація фахівців електричних, електронних та інформаційних технологій, одна з найбільших технічних і наукових асоціацій в Європі, членами якої є понад 36000 фахівців різних галузей науки і техніки. Кабелі й проводи, які вироблені згідно з приписами союзу німецьких електротехніків, користуються довірою у покупців не тільки в Німеччині, але і у всьому світі. Знак VDE для європейського споживача розглядається як символ «електротехнічного якості».
Тепер наш кабель, марки NYY буде маркуватися знаком VDE Cable Маrk. Наявність знака VDE - це не порожня формальність, це документальне підтвердження відповідності продукції яка виробляється найвищим стандартам якості і гарантія відповідності продукції вимогам Міжнародних Законів про безпеку виробів, міцності і захисту навколишнього середовища.
Ми гарантуємо Вам Європейська якість за Українським цінами!

Сертифікат Ви можете подивитися тут.