Хлебные крошки

Виробництво етикеточної продукції

Друкарня Запорізького заводу кольорових металів володіє багатими можливостями для друку широкого спектру різної самоклеючої етикетки, що задовольняє всім вимогам, що пред'являються замовниками.

Сьогодні ми пропонуємо один з найбільших виборів способів обробки етикетки на ринку України.

Максимальна інтеграція всіх видів додрукарських, друкарських та оздоблювальних робіт на потужностях одного підприємства дозволяє забезпечити один з найвищих рівнів контролю якості у вітчизняній поліграфії.

Додрукарська підготовка

Фахівці з додрукарських процесів оброблять макети замовника для максимальної відповідності вимогам технологічного процесу друку, тиснення, лакування та ін.

Попередньо з замовником будуть узгоджені всі параметри текстової та сюжетної частини етикетки. Підписані бланки узгодження макету і намотування готових виробів в рулони для відповідності потребам виробництва замовника і гарантованого мінімального кількості зупинок його обладнання для зміни рулонів етикетки.

У цьому відділі дизайнери замовника можуть отримати докладні інструкції з правильного виконання макетів для флексодруку і всіх видів обробки, вироблених нашим підприємством.

Формне виробництво

Тільки власне виготовлення друкарських форм може дати повний контроль над якістю і швидкістю друку. Саме тому наша друкарня оснащена сучасним комплексом виведення полімерних форм, що дозволяє виготовляти пластини стабільно високої якості в найкоротший термін.

Також на власних потужностях відбувається засвітка, вимивання і поклейка циліндрів ротаційного трафаретного друку, що істотно підвищує їх якість у порівнянні із замовленням їх у сторонніх виробників.

Друк

Друк продукції виробляється на узкорулонних десятикрасочних машинах флексодруку. У виробництві використовуються високопігментовані фарби ультрафіолетового затвердіння, що гарантують насичений барвистий відбиток. Завдяки модульної споруді верстатів можливе установлення в лінію секцій гарячого тиснення фольгою, ротаційного трафарету і конгревного тиснення.

Все це дозволяє друкувати замовлення високої складності за один прохід, що надзвичайно позитивно позначається на якості етикетки і зменшує кількість відходів при виробництві. Адже що лукавити – за все платить замовник. Таким чином, економія очевидна.

Оздоблення

При друку складних багатофарбових етикеток можливий широкий спектр оздоблювальних процесів. Тиснення холодною та гарячою фольгою, різні види лакування, в тому числі і рельєфними брайлівськими лаками вигідно відрізняють продукцію на полиці супермаркету серед конкуруючих торгових марок.

Для захисту етикетки в процесі етікеровки та доставки продукції в регіони з головного підприємства використовуються ламінаційні моноплівки, які перешкоджають стиранню етикетки бортиками ліній поклейки та стінками пакувальної тари. Більша частина, виробляємої нами продукції закривається захисними ламінаційними плівками.

Для паперової етикетки з метою створення рельєфних елементів достатньо конгревного тиснення, яке додасть етикетці додаткову рельєфність та додасть світлового й барвистого контрасту художньому сюжету.

Порізка

Для зручності поклейки етикетки на продукцію замовника на ділянці порізки проводиться порізка в рулони узгодженої довжини та ширини, а також з потрібним замовнику напрямком розмотування етикетки, щоб уникнути втрат часу на приладження поклеєчної лінії.

Тут же проводиться додаткова інспекція продукції перед її упаковкою.

Упаковка

Готова продукція маркується наклейками на втулках і ящиках. Для додаткового захисту рулони перед укладанням в ящики обертаються поліетиленовою плівкою.

Продукція може поставлятися як окремими ящиками, так і упакованою на європіддонах.